Нова технологія від розробників лінійки Apple повинна сподобатися покупцям

Про це повідомляє ресурс AppleInsider.

Так, для розпізнавання спаму і своєчасного попередження про це власника гаджета буде запроваджено спеціальний алгоритм роботи.

Айфон


iPhone самостійно розпізнає спам вхідних дзвінків. Інновацію запатентували відносно нещодавно. 


Система зможе обробляти дані людини, що здійснює виклик. Якщо їй він здасться підозрілим, користувач буде занесений в спам. Власнику гаджета ж прийде повідомлення про вхідний виклик з позначкою про загрозу. Це особливо актуально для людей, які ведуть бізнес-переговори і приймають більше сотні дзвінків щодня.


Відомо, що таку технологію вже використовують смартфони Google Pixel. У цих гаджетах працює така ж схема розпізнавання. Наскільки інновація сподобається користувачам і буде вона способом збільшення продажів, поки невідомо. Компанія запатентувала технологію і якщо все піде добре, власники нових iPhone зможуть захистити себе від спамерів.

Нагадаємо, раніше в Apple розкрили секрет високих цін IPhone. 

Тім Кук, глава компанії Apple, розповів, чому у смартфонів IPhone настільки висока ціна.

За словами Кука, це "самий просунутий і розумний смартфон" з усіх тих, які створювала компанія за час своєї багаторічної роботи.


Як повідомляв портал "Знай.uа" найпопулярнішою моделлю iPhone виявився простий в лінійці смартфон.


"Знай.uа" писав, Apple назавжди поховала iPhone з кнопками. Apple випустила другу бета-версію iOS 12.1, головним нововведенням якої став набір з 70 нових емодзі. Уважні користувачі помітили, що окрім додавання нових смайлів, компанія змінила один старий значок iPhone.