Московський міський суд відхилив скаргу Telegram на рішення суду про виплату штрафу в розмірі 800 тисяч рублів за відмову надати ключі для дешифрування повідомлень месенджера. Так, Telegram все ще бореться за розблокування месенджера на території Росії. Однак, судячи з усього, безуспішно. І навіть спроба висунути скаргу на величезний штраф не увінчалася успіхом.

Нагадаємо, В жовтні 2017 року суд визнав визнав компанію Telegram винною за невиконання організатором поширення інформації в інтернеті обов'язку зберігати і (або) надавати правоохоронним органам інформацію про факти прийому, передачі, доставки та (або) обробки повідомлень, якими обмінюються користувачі, а також інформацію про цих користувачів. Компанію біло оштрафовано на 800 тис. рублів. Після цього чолі месенджера вказали дати ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих даних і перепискам всіх користувачів. Звичайно ж, Павло Дуров відмовився, зазначивши, що це неможливо, так як ключів не існує.

Адвокат компанії Дмитро Дінз подав скаргу на це рішення і просив про його скасування і повернення справи про адміністративне правопорушення на новий розгляд світового судді.

Популярні новини зараз

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Показати ще

Нагадаємо, що саме iPhone X створив тенденцію на виріз на екрані смартфона, яку одразу ж підхопили інші виробники. Тепер практично кожен сучасний смартфон 2018 року має таку родзинку. Однак, в мережі показали новий патент, в якому смартфон отримав відразу 4 вирізу, причому в різних куточках дисплея.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що китайська компанія Xiaomi анонсувала розумний обігрівач для будинку. Серед іншого, він має сенсорны екран, синхронізацію зі смартфоном власника, а також ціну, яка змусить вас його купити без сумнівів. Всього 60 доларів за девайс, який зігріє вас і вашу родину холодною зимою.

Знай.uа писав, що компанія Google створила нову систему захисту, яка точно буде зберігати ваші дані в безпеці. З допомогою JavaScript користувачі можуть виявляти віруси в додатках, які встановлюються на ваш девайс.