Пошуковий гігант розповів про заходи, які компанія робить для захисту авторських прав контенту.

За даними документа під назвою "Як Google бореться з піратством", за 2018 рік компанія вже виплатила $3 млрд правовласникам через систему Content ID на YouTube.

По суті, Content ID - спеціальна система, яка зіставляє завантажуваний контент з базою даних файлів, наданих авторами. При збігу ключових елементів в контенті, приймаються спеціальні заходи. Однак ця система далека від досконалості, і деякі цим користуються. У свою чергу Google продовжує удосконалити Content ID, інвестуючи в систему $100 млн.

Крім того, компанія відзвітувала про виплату $1,8 млрд музичної індустрії в період з жовтня 2017 року по вересень 2018 року.

До того ж, корпорація добра уже протягом багатьох років бореться з піратством та присвоєння унікального контенту інших користувачів мережі собі. Тепер не вийде використовувати чужі відео сервісі YouTube. Крім цього, YouTube продовжує боротися з забороненими відео, в яких є заклик до тероризму і тд.

Нагадаємо, що і хоча Xiaomi Mi Band 3 буквально пів року тому з'явився на прилавках, інсайдери та аналітики поділилися новою інформацією про новому унікальному Xiaomi Mi Band 5, який здивує ринок електронних девайсів новою продукцією. Головною особливістю девайса є можливість синхронізації з іншими додатками, такими як Google-сервіси і Strava.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що китайська компанія Huawei представила новий бюджетний ноутбук Mate 13, який за характеристиками не поступається навіть MacBook від Apple. Оперативної пам'яті більш ніж достатньо для сучасного ноутбука - 8 гб.

Знай.uа писав, що новий iPad Pro 2018, якого показали світу в жовтні цього року вирішили перевірити на продуктивність. Як виявилося, це один з найбільш потужних на ринку. Тести підтвердили цю заяву. Навіть у деяких ноутбуків немає такої продуктивності.