Технічний підрозділ Eurogamer в пух і прах розгромив PlayStation Classic. По суті, це оновлена версія класичної приставки, яка однозначно сподобається всім тим, хто грав ще на самому початку розвитку ігрової індустрії. Уважно вивчивши новинку, фахівці прийшли до невтішних висновків.

Як виявилося, навіть старі ігри мають ряд недоліків - кострубата графіка, яка залишилася на рівні ігор минулого десятиліття, постійні вильоти, помилки, а також просідання частоти кадрів в секунду, з-за чого гри показуються ривками.

Видання Eurogamer вже відправило запит Sony. Журналісти хочуть з'ясувати, чому корпорація вирішила використовувати PAL-версії замість більш просунутих NTSC. Швидше за все, компанія хотів заощадити на виробництві приставки, або ж просто скопіювала вже існуючі ігри зі старої приставки.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Нагадаємо, що Samsung вже на протязі багатьох років працює над поліпшенням власної оболонки Android для своїх смартфонів. І в цей раз перестаралася. Функція камери тепер запам'ятовує налаштування, і щоб переключитися на режим фото або відео, потрібно натиснути кілька кнопок, що ускладнює весь процес в принципі.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що до виходу ігрової консолі від Sony ще багато часу, прототип Sony PlayStation 5 потрапив до рук журналістів. Крім оновленого вигляду, новий апарат отримав і поліпшену начинку. Тепер же навіть самі вимогливі ігри зможуть працювати на максимальних налаштуваннях якості. До речі, девайс обійдеться всього в 500 доларів.

Знай.uа писав, що Google Maps тепер отримав кілька поліпшень. Варто відзначити наявність відгуків, які завжди допоможуть з вибором закладу для того, щоб скрасити вечір вихідного. Тепер же відгуки можна знайти за хэштегам, які вас цікавлять.