Видання The Mashable назвав найгірший смартфон 2018 року, який безсумнівно став лідером серед аутсайдерів. Це гаджет Red Hydrogen One, “єдиними перевагами якого є довгограюча батарея і гучні динаміки”. Варто нагадати, що смартфон позиціонували як перший в світі девайс, який здатний відображати 3D-голограми без необхідності в спеціальних окулярах.

Все інше, на думку фахівця, – один суцільний мінус. Експерт видання зазначив, що якість дисплея залишає бажати кращого, а в цілому гаджет дуже громіздкий і важкий. До речі, сам девайс виконаний з алюмінію. Крім того, він невдало сконструйований, а з-за велетенського розміру його боляче тримати.

При цьому Android-інтерфейс смартфона дуже застарілий, а вартість пристрою настільки висока, що залишає позаду навіть “яблучні” флагмани. Однак, всі ті функції, про які повідомляли творці смартфону виявилися просто прийомом, і вони явно не коштують тих грошей, які були вказані на ціннику.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Експерт все ж похвалив творців за те, що вони вирішили піти врозріз із загальноприйнятими тенденціями ринку смартфонів і постаралися зробити щось дуже схоже. Однак висловив жаль, що вибір був зроблений в корені неправильно.

Нагадаємо, що компанію Apple знову звинуватили у крадіжці патентів. На цей раз яблучну звинуватив корпорацію не Qualcomm, який протягом останнього місяця намагається відсудити у Apple величезні гроші. Судячи з позовом, Apple нібито вкрала патенти для створення технології безконтактної оплати Apple Pay. Система досить проста, але Fintiv отримала патент на цю ідею ще в 2011 році, в той час як Apple впровадила цю функцію через 5 років.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Google обвинуватили в стеженні за дітьми. Судячи з усього, корпорація дізнається дані про дітей для того, щоб передавати інформацію стороннім особам, які надалі будуп подавати дитині рекламу, яка буде ефективною. Приміром, додатки від Google стежать за місцем розташування дитини, номери в адресній книзі.

Знай.uа писав, що Facebook вляпалася в черговий скандал. Компанію звинувачують у продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям, серед яких Apple, Microsoft, Netflix і Spotify. І хоча компанії роблять вигляд що нічого про це не знають, репутація Facebook наштовхує на думку, що це правда.