Компанія Apple давно втратила конкретний ракурс у проектуванні інтерфейсу iOS. Дизайн операційної системи стає все більш і більш заплутаним. Один і той же елемент може виглядати по-різному навіть в стандартних програмах, які в пам'яті iPhone вже з коробки. Це теж залежить від моделі смартфона. Якщо на iPhone 6 все виглядає досить компактно і зібрано, то в iPhone X занадто сильно витягнуті краю, а деякі місця дійсно порожні, ніби операційка ще в доопрацюванні.

В операційній системі панує справжній хаос, і це вкрай негативно позначається на досвід її використання. Дивно, що в цей же час в macOS з інтерфейсом повний порядок і навіть сторонні додатки не виділяються на тлі стандартних. Але це може бути із-за компактності.

Подивіться на беззмістовне пусте простір знизу від клавіатури і над заголовком додатки: у першому випадку туди хоча б можна було б додати Emoji, а в другому — банально зрушити всі ці елементи.

Зі сторонніми додатками не краще. Розробники намагаються обіграти виріз в екрані, але практичної користі від цього ніякої. У будь-якому випадку, яблучної корпорації необхідно переглянути свої погляди на створення операційки.

Нагадаємо, що власникам Samsung Galaxy S9 дуже не пощастило. Повідомляється, що корейський гігант Samsung повинен був випустити оновлення операційки для свого флагмана в 2019 році, однак, він зробив сюрприз, дозволивши сказати користувачам оновлення набагато раніше. Однак, це зіграло злий жарт з власниками смартфонів. Повідомляється, що після оновлення. голосовий помічник Bixby перестає працювати.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Nokia планувала випустити смартфон з 5 камерами Nokia 9 PureView навесні 2019 року. Однак, не виключено, що новинка з'явився на ринку вже взимку 2019 року. Причиною стало те, що компанія шукає ідеальний момент для анонсу девайса, щоб на тлі інших смартфонів він не залишився в тіні.

Знай.uа писав, що відомий дизайнер показав рендери iPhone 11, вихід яких запланований на 2019 рік. І хоча фото дуже футуристичні, деякі функції просто вражають. Серед іншого, він має 6 камерами, які ховаються під екран.