В 2018 році українці найактивніше шукали на сервісі OLX велосипеди і дивани. Правда рейтинг самих популярних товарів для користувачів iOS і Android помітно відрізняються, і це здивувало навіть аналітиків.

Загальний рейтинг серед всіх запитів користувачів сервісу очолюють велосипеди. На другому місці – дивани. А на третьому – квартира. Приємна новина для тих, хто турбується про майбутнє країни, адже велосипед-це ідеальний вид транспорту.

Топ-10 запитів на OLX

 1. велосипед
 2. диван
 3. квартира
 4. плаття
 5. куртка
 6. iPhone 7
 7. ноутбук
 8. кросівки
 9. будинок
 10. холодильник

Рейтинги для користувачів iOS і Android сильно розрізняються. Чи не єдина спільна зацікавленість для обох груп - це дивани.

Популярні новини зараз

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Показати ще

Що шукали українці на OLX

Топ-10 запитів з Android:

 1. диван
 2. велосипед
 3. квартира
 4. плаття
 5. куртка
 6. будинок
 7. рюкзак
 8. кросівки
 9. робота
 10. ноутбук

Топ-10 запитів з iOS:

 1. iPhone 7
 2. iPhone X
 3. iPhone 6
 4. Nike
 5. iPhone 8
 6. Zara
 7. Adidas
 8. iPhone
 9. iPhone 6s
 10. диван

Нагадаємо, що в 2017 році корпорація Apple показала світові нову систему захисту смартфонів. Вона здатна розпізнавати обличчя, і розблокувати систему, якщо перед смартфоном власник. Як виявилося, хакер зумів обійти захист, і навіть показати цю хитрість на хакерському заході. Однак, в останній момент передумав. Мабуть, яблучна корпорація все ж таки переконала його розкривати секрет компанії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що яблучна корпорація Apple розповіла, чому нові iPad Pro за 40 тисяч гривень є погнутими. Нагадаємо, що компанія не визнала це помилкою, і ніхто повертати гроші за це не буде. Як виявилося, компанія повідомила, що це норма, і наявність вигнутого корпусу зустрічається тільки у LTE-версії, так як при установці додаткових чіпів відбувається вигин.

Знай.uа писав, що корейська корпорація Samsung запатентувала смартфон, який можна розділити надвоє. І це не гнучкий смартфон, як можна було подумати. Обидва екрану розділяються, і вони можуть функціонувати окремо.