З'явилося чітке фото нового космічного корабля Starship від SpaceX, який американська приватна компанія Ілона Маска буде використовувати для тест-запусків і збору телеметрії. Цілком можливо, що саме на цьому космічному кораблі людство почне колонізувати Марс.

Відповідний знімок глава компанії показав 11 січня у себе в Twitter.

"На стартовому майданчику SpaceX в Техасі тільки що була закінчена складання тестової ракети Starship. Це справжнє фото, а не ілюстрація", - написав він.

Маск повідомив, що ракета зможе приземлятися і сідати на поверхню вертикально, що свідчить про те, що вона багаторазова, як Falcon 9.

Орбітальна версія Starship буде вище представленої, з великою кількістю метанових двигунів Raptor, з більш товстою оболонкою, гладкою, дзеркальною поверхнею, а також з плавно вигнуту носової секцією. Судячи з усього, Маску подобаються ретро-ракети, тому що цей девайс виглядає явно з фантастичних ілюстрацій 70-их.

Випробувальні польоти пройдуть на майданчику компанії в Бока-Чіка, штат Техас, — там, де Starship Hopper і був зібраний. За словами Маска, пробний тест-запуск "Стархоппера" може відбутися в найближчі тижні.

Нагадаємо, що прибуток компанії LG за рік впала майже в 5 разів. Компанія продовжує випускати непогані гаджети, і навіть представила гнучкий телевізор, який можна згорнути в рулон. Однак, судячи з усього, цього не достатньо, щоб конкурувати з Samsung, Xiaomi і Huawei.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony представила незвичайну музичну колонку, яка може горіти. Корпорація представила девайс у формі гасової свічки, але при цьому зберігши якість звуку. До речі, працювати без підзарядки вона може цілих 8 годин, чого більш ніж достатньо. До речі, пристрій досить дороге - за нього доведеться заплатити близько 600 доларів.

Знай.uа писав, що складено список найбільш популярних смартфонів у Китаї за 2018 рік. На диво, в десятку кращих не потрапив навіть iPhone. Судячи з усього, китайцям потрібні від смартфонів зовсім інші речі. Однак, перше місце зайняв Huawei, що цілком очікувано.