Фахівці компанії FireEye виявили надзвичайно хитромудру киберпреступную кампанію, в ході якої хакерське угруповання (імовірно з Ірану) переправляє трафік компаній по всьому світу через свої сервери, записуючи корпоративні облікові дані для подальших атак. Таким чином, їм навіть не потрібно зламувати компанію зсередини, з допомогою фейкових листів з вірусами.

Жертвами кіберзлочинців стали телекомунікаційні компанії, інтернет-провайдери, державні установи і комерційні організації у країнах Середнього Сходу, Північної Африки, Європи і Північної Америки. Саме в них є величезна кількість даних про користувачів.

Згідно зі звітом фахівців, атаки тривають як мінімум з січня 2017 року. На відміну від більшості кібершпіонскіх угруповань, для збору облікових даних жертв зловмисники не використовують цілеспрямований фішинг.

Компаніям залишається тільки сподіватися на надійність провайдерів, а також на потужну захист системи, адже хакери можуть вкрасти аж до даних банківських карток співробітників, а це неприпустимо.

Нагадаємо, що прибуток компанії LG за рік впала майже в 5 разів. Компанія продовжує випускати непогані гаджети, і навіть представила гнучкий телевізор, який можна згорнути в рулон. Однак, судячи з усього, цього не достатньо, щоб конкурувати з Samsung, Xiaomi і Huawei.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony представила незвичайну музичну колонку, яка може горіти. Корпорація представила девайс у формі гасової свічки, але при цьому зберігши якість звуку. До речі, працювати без підзарядки вона може цілих 8 годин, чого більш ніж достатньо. До речі, пристрій досить дороге - за нього доведеться заплатити близько 600 доларів.

Знай.uа писав, що складено список найбільш популярних смартфонів у Китаї за 2018 рік. На диво, в десятку кращих не потрапив навіть iPhone. Судячи з усього, китайцям потрібні від смартфонів зовсім інші речі. Однак, перше місце зайняв Huawei, що цілком очікувано.