Компанія Google планує застосовувати по всьому світу вимоги до нав'язливої інтернет-реклами, які зараз діють для Північної Америки і Європи

Старший директор продукції Chrome заявив, що вже з 9 липня 2019 року, браузер буде блокувати величезна кількість реклами. Встановлювати нічого не доведеться, адже система сама відповідатиме за блокування.

Однак, далеко не вся реклама зникне з моніторів користувачів. Наприклад, туди належать спливаючі банери, відео, на яких автоматично включається звук, великі рекламні блоки, які неможливо перемотати або закрити. Таким чином, всі нечесна, на думку Google, реклама просто зникне з сайтів. Однак, чи буде браузер вживати більше ресурсів пристроїв - невідомо.

Причиною таких вимог Chrome стало рішення Коаліції застосовувати свої стандарти на весь світ, а не тільки Північну Америку і Європу. "Коаліція за кращу рекламу є групою, місія якої — поліпшити рекламу в мережі. Її стандарти базуються на відгуках понад 66 тисяч користувачів зі всього світу", - пише р-н Галбрайт.

До речі, власникам сайтів рекомендують переглянути розміщувану рекламу, інакше сайт може втратити своїх користувачів.

Нагадаємо, що всім відомо, що взимку улюблені iPhone вимикаються або ж розряджаються просто на очах. Причому ця проблема стосується не тільки старих iPhone, гл і топових флагманів від яблучної корпорації. Однак, існує кілька простих способів як це уникнути. Приміром, варто носити девайс в кишені, або не виймати пристрій з кишені куртки. Таким чином, девайс не зможе переохолодитися, будучи захищеним від впливу холоду.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що китайський виробник Xiaomi нахабно обдурив фанатів. Повідомляється, що китайська корпорація представила Redmi Note 7, камера якого складає 48-мегапікселів. Однак, як виявилося, у цієї камери немає стільки мегапікселів, що свідчить про те, що компанія обдурила фанатів. Повідомляється, що девайс отримав лише 12 мп замість 48.

Знай.uа писав, що компанія Xiaomi представила нову приставку для телевізора. Девайс здатний подарувати будь-кому телевізори мізки. Вартість Mi Box 4 SE складає всього 28 доларів, що не може не радувати. Серед іншого, девайс отримає можливість голосового управління.