Telegram не працює у деяких містах Європи, а також у ряді російських населених пунктів. Більшість (77%) користувачі скаржаться на проблеми з підключенням месенджера, у зв'язку з чим ніхто не міг надсилати повідомлення, або публікувати матеріал на різних каналах.

Збій у роботі Telegram фіксують в Україні, Німеччині, Нідерландах, Франції, Великобританії та Росії, інформує сайт Downdetector, який створює статистику на основі надісланих звітів про помилки.

Найбільше скарг надходить від росіян. Збій в роботі Telegram в РФ пов'язують з судовою тяганиною між компанією і “Роскомнаглядом” і спробами спецслужб взяти месенджер під свій контроль. Однак, це далеко не так. Навіть якщо б Роскомнагляд дивом зміг заблокувати Telegram, то це стосувалося б лише жителів території Росії, а не всієї Європи.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Нагадаємо, компанія Apple знову почала випускати легендарну версію iPhoneі продавати їх все за 250 доларів. Це самий дешевий iPhone на ринку. Звичайно ж, це iPhone SE. Варто зазначити, що він має досить непоганий начинкою, при цьому все це вмістилося в корпусі всіма улюбленого iPhone 5S, які користується популярністю і по сей день.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ексклюзивна функція iPhone стала доступною і для Android-юзерів. Відзначається, що тепер і на Android є додаток, який дозволяє відстежувати час використання свого смартфона, додатків, і так далі. Це дозволить організовувати свій день краще.

Знай.uа писав, що смартфон Samsung Galaxy S10 неприємно здивував користувачів. Наголошується, що ціна за новинку буде сягати аж 50 тисяч гривень, що точно не сподобається користувачам. У будь-якому випадку, модифікацій буде кілька, і найдешевша з них буде на прилавках з цінником в 26 тисяч гривень, що теж чимало.