Ось вже багато років американська корпорація Google робить все можливе для того, щоб зробити свою фірмову соціальну мережу такою ж популярною, як Facebook, Twitter та їх аналоги. Однак, план пошуковика провалився, так що проект вирішили закрити ще в 2018 році. Судячи з усього, відмова від проекту перенесли на рік вперед.

Мова йде звичайно про Google+, від якої в недалекому майбутньому не залишиться і сліду. Тепер сервіс закриють до кінця літа. І це не дивно, адже сервіс був по суті марним, так і функціонал у нього теж обмежений, якщо порівнювати з Facebook і Twitter.

Це допоможе Google зробити упор на інші сервіси, і покращувати їх, додаючи нові функції, і покращуючи вже існуючі. У будь-якому випадку, Google + почав дорого обходитися пошуковику, а ось кількість користувачів не збільшилася за останні роки. До речі, самі сервіси Google + будуть доступні до осені 2019 року.

Популярні новини зараз

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Марина Боржемська на відпочинку знайшла заміну В'ячеславу Узєлкову: "Моя любов"

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

Показати ще

Нагадаємо, що компанія OnePlus жорстко познущалася над Apple в новому рекламному фото. Судячи з усього, практично кожен виробник Android-смартфонів повинен висміяти всі недоліки iPhone від Apple.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ере планшетів прийшов кінець. Судячи з усього, гнучкі смартфони витісняють планшети з ринку електроніки. І це не дивно, адже кому подобається носити величезний планшет, який навіть не влізе в сумку. Куди зручніше носити гаджет, який вміє складатися в компактний смартфон, але при цьому мати розмірами повноцінного планшета при необхідності.

Знай.uа писав, що компанія Microsoft назвала дату смерті браузера Internet Explorer 10. Судячи з усього, це версією невдалого флагмана користуються одиниці, так що підтримувати його просто немає сенсу. Швидше за все, браузер буде отримувати підтримку від виробника вже на початку 2020 року.