Як стало відомо від директора по управлінню проектами на YouTube Тома Леунга, зараз керівництво Google розглядає варіант відмови від кнопки “Дизлайк” в сервісі, яку багато користувачів використовують неправильно. Приміром, якщо блогер буде освітлювати якісь негативні новини, користувачі будуть ставити дизлайк не за якість контенту, який блогер створив, а саме за погану новину.

Так, як вважає YouTube, неправильно, бо кнопки потрібні для оцінки роботи людини, яка створила контент, а не ті речі або події, про які він розповідає якимось чином. До того ж, деякі паблики і форуми спеціально ставлять дизлайки певного відео, які можуть вплинути на популярність відео.

Саме тому вже незабаром YouTube може позбутися від самої ненависної функції, від якої багато люди дуже злі, а особливо автори контенту. І хоча остаточне рішення прибрати дизлайк ще немає, це може статися в найближчі тижні.

Нагадаємо, що корейська компанія Samsung запатентувала ігровий смартфон. Крім топової начинки, він отримає гнучкий корпус, який можна складати як книжку. Серед іншого, ціна девайс буде просто величезною, і інсайдери повідомляють, що вона перевалить за 1500 доларів. Подивимося, девайс з'явиться на прилавках, або це черговий непотрібний патент компанії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Роскомнагляд в черговий раз зганьбився після наїзду на Google. Повідомляється, що з-за порушень законів Росії Google зобов'язаний виплатити штраф. Однак, мова йде про суму в 500 тисяч рублів, що дуже мало для пошукача. Куди простіше заплатити невелику суму грошей, ніж дотримуватися законів Росії.

Знай.uа писав, що суд став на бік Apple в розглядах між яблучної корпорацією і Qualcomm. Нагадаємо, що продажі iPhone заборонили як в Китаї, так і в Німеччині. І все ж, суд відхилив кілька заяв про порушення чотирьох патентів. Схоже, що Apple скоро вирішить цю справу на свою користь.