Ми вже знаємо про те, що Apple в цьому році планує випустити три нові моделі смартфонів. І ось з'явилися нові подробиці про спадкоємців iPhone XS, XS Max і XR.

iPhone 2019 року отримають ті вирізи в екранах, але тільки змінені. Зараз у компанії є кілька прототипів з вирізами різних розмірів, але остаточне рішення ще не прийнято. Судячи з усього, компанія не планує показати щось революційне, або ж просто не бажає впроваджувати отвори в екрани на своїх смартфонах.

Швидше за все, в новому поколінні вирізи будуть менше, про що говорять і ранні рендери пристроїв. Кардинальної різниці, звичайно, немає, але маленький виріз виглядає більш привабливо. Втім, це очікувано.

Також Apple, нарешті, може перейти від роз'ємів Lightning до USB Type-C. Але це рішення ще не прийнято. Спадкоємцю iPhone XS Max численні чутки приписують потрійну основну камеру, а молодшому iPhone XR —подвійну камеру і зелену забарвлення. Втім, це було цілком очікувано, адже компанія хотіла відмовитися від зарядки власного виробництва.

До речі, вартість дорогих смартфонів у цьому році не зміниться.

Нагадаємо, що музичний сервіс Spotify планує заблокувати акаунти мільйонів користувачів. Судячи з усього, компанія не бажає, щоб користувачі включали блокувальник реклами. Так, цей сервіс передбачає наявність реклами для користувачів безкоштовної версії. Варто відзначити, що таких користувачів налічується більше мільйона.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Xiaomi запатентувала незвичайний дисплей, у якого немає вирізів, або отворів у самому дисплеї. Замість цього дві фронтальні камер будуть розміщені по кутах верхній частині дисплея, причому вони будуть виглядати непомітно.

Знай.uа писав, що Sony PlayStation 5 знову здивувала користувачів. Повідомляється, що приставка нового покоління здатна працювати з проектами, які створювали для попередніх поколінь приставок. Це означає, що Sony PlayStation 4 можна сміливо викинути у вікно.

https://www.youtube.com/watch?v=UB2G7TiqgQ0