Кілька тижнів тому президент і співзасновник Xiaomi Лін Бін (Lin Bin) показав відео зі складним смартфоном компанії. Хлопці з LetsGoDigital уважно його вивчили і створили якісні 3D-рендери пристрою. Втім, нічого нового ми не побачимо, але ось розглянути незвичайний девайс тепер можна з усіх сторін.

До речі, цей смартфон виділяється навіть серед складних пристроїв: на відміну від розробок Samsung або Huawei, він складається не навпіл, а відразу в двох місцях. У результаті виходить основна частина розміром зі звичайний смартфон і дві менші по боках, які “загортаються” назад. Таким чином, можна управляти розмірів дисплея. Подібної технології у конкурентів просто немає.

Крім того, в складеному стані екран пристрою знаходиться не всередині, а зовні. В результаті в розкладеному вигляді виходить планшет, в складеному — звичайний гаджет, причому не дуже товстий. Однак, чи буде сам екран достатньо міцним, щоб не подряпатися в перший тиждень експлуатації - невідомо.

Xiaomi підтвердили, що розробляють саме такий апарат. У нього буде три “режиму”: складений двічі, повністю розкладений і складений один раз (тобто одна частина).

Нагадаємо, що голова Xiaomi розповів, якими будуть смартфони 2019 року. Відзначимо, що компанія рік тому придбала компанія, яка спеціалізується на камерах смартфонів. Саме тому в смартфонах Xiaomi, нехай навіть і бюджетних, знаходиться топова камера, з якою не зрівняється навіть об'єктиви iPhone XS Max. У будь-якому випадку, нас чекає багато чого цікавого, так що саме час запастися терпінням і грошима.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що справи у Apple йдуть дуже погано, і в компанії придумали, як збільшити число продажів нових iPhone, які з тріском провалилися в кінці 2018 року. Повідомляється, що співробітникам сервісних центрів Apple наказали почати продавати iPhone XR, замість того, щоб просто зробити ремонт вже зламаний iPhone користувача.

Знай.uа писав, що дизайн китайського Oppo R19 вперше з'явився в мережі. Серед іншого, варто відзначити непоганий екран, і незвичайну камеру, яка має висувний механізм.