OnePlus 6 був представлений в травні 2018 року, тому можна припустити, що і OnePlus 7 буде представлений приблизно в цей же час. Повідомляється, що нова модель смартфона повинна здивувати користувачів, але зараз можна лише фантазувати і здогадуватися, що ж впихнуть в цей девайс, анонс якого відбудеться вже в травні 2019 року.

Компанія повинна збільшити швидкість розпізнавання сканера відбитків пальців під дисплеєм, крім того, було б непогано, якби в OnePlus 7 використовувався сканер нового покоління з широкою зоною покриття. Наприклад, китайські виробники вже можуть похвалитися цими поліпшеннями, які успішно впровадили в флагмани 2019 року.

Чому б компанії, нарешті, не захистити свій флагман від попадання вологи і пилу за стандартом IP68 або хоча б IP67. OnePlus випускає флагмани вартістю 500 доларів, це не настільки низька ціна, щоб ми не могли вимагати від компанії вологозахисту. До того ж, захист від вологи і пилу стала звичною справою для смартфонів, вартість яких перевищує декілька сотень доларів.

Також фанати смартфонів компанії бажають, щоб камеру все ж переробили, адже той самий Redmi Note 7 за 150 доларів може похвалитися фото набагато кращої якості.

Нагадаємо, що компанія Ubisoft проговорилася про всі секрети майбутньої гри The Division 2. Варто зазначити, що перша гра користувалася величезною популярністю, так що вихід другої частини було досить очікуваним. Один з творців гри повідомив, що незабаром з'явиться відкритий бета-тест, так що кожен бажаючий зможе випробувати гру ще до її анонсу. Відмінна можливість, щоб зрозуміти, чи подобається вам гра, чи ні.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що власники старих iPhone не хочуть оновлювати свої смартфони. Судячи з фінансових звітів компанії, продажі нових iPhone 2018 року виявилися невдалими. І це не дивно, адже нічого нового компанія не показала в цьому році, а сенсу переплачувати за точно такий же телефон тільки з меншими рамками просто немає.

Знай.uа писав, що iPhone в Україні істотно подешевшали. Повідомляється, що тепер можна придбати порівняно нові моделі за доступною ціною. Варто відзначити, що магазини і торговельні посередники просто хочуть продати решту смартфони, щоб звільнити місце новим моделям, вихід якого запланований на 2019 рік.