Видання Reuters і Bloomberg практично одночасно повідомили, що американські компанії Amazon і General Motors збираються інвестувати велику суму в стартап Rivian, нещодавно представив електричний пікап Rivian R1T і электрокроссовер Rivian R1S.

Судячи з усього, ці компанії планують інвестувати в електрокари, які увійдуть в повсякденне життя звичайних водіїв. Так, Tesla виглядає дуже футуристично, а деякі моделі і зовсім схожі на спорткари. Однак, потрібно це звичайним жителям мегаполісу - невідомо.

І Amazon і General Motors знадобляться технології та готова продукція компанії Rivian (наприклад, для служби доставки), а остання отримає додаткові кошти на розробку нових моделей і оптимізацію виробничих ліній і системи продажів. Втім, від цієї угоди отримали вигоду всі боки.

Нагадаємо, що Apple планує запустити платний сервіс, який дозволить власникам iPhone і інших гаджетів від яблучної компанії читати необмежену кількість новин від різних редакцій. Втім, сам сервіс коштує 10 доларів в місяць, так що любителям тільки перевірених новин доведеться платити за інформацію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ігор Civilization VI раптово стала безкоштовною. Тепер кожен бажаючий може оцінити гру абсолютно безкоштовно. Однак, будуть доступні лише головні аспекти гри, а ось за доповнення або ж DLC доведеться заплатити реальних грошей, якщо ви цього захочете.

Знай.uа писав, що Google відновила роботу над Project Ara. Нагадаємо, що це модульний смартфон, у якого можна змінювати “начинку” самостійно, а сам процесор, камера, акумулятор мають форму прямокутників. Нагадаємо, що проект поховали ще в 2016 році, і вже в 2019 перше модульне пристрій може виявитися на прилавках.