Відомий інсайдер Еван Блесс опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter якісний рендер флагманського смартфона LG G8 ThinQ, який прийде на зміну моделі LG G7 ThinQ. Загалом-то, ми вже знаємо, як буде виглядати LG G8 ThinQ за попереднім витоками, але нова картинка демонструє майбутню новинку зі всіх сторін, дозволяючи розглянути дизайн в дрібницях. Втім, дизайн залишає бажати кращого. Нічого нового компанія так і не представила, і тільки розміщення камери робить дизайн смартфона незвичайним.

Як видно, флагман LG G в новому поколінні збереже звичайний прямокутний виріз у верхній частині екрана, хоча перехід на каплевидний виріз по прикладу багатьох інших виробників у даному випадку виглядає більш виграшним рішенням. Варто відзначити, що практично всі китайські виробники або залишили смартфони без вирізів, або додають їх у формі краплі, що не сильно псує дизайн пристрою.

Смартфон LG G8 ThinQ буде оснащений здвоєною камерою, модулі якої розташовуються горизонтально в центральній верхній частині задньої панелі, збоку праворуч знаходиться світлодіодний спалах. Нижче під камерою розташовується звичайний дактилоскопічний датчик. На металевій рамці добре видно смужки антени. Втім, ціна вас здивує, адже інсайдери стверджують, що пристрій з'явиться на ринку з цінником в 900 доларів.

Офіційний анонс LG G8 ThinQ очікується 24 лютого в рамках Mobile World Congress 2019.

Нагадаємо, що Apple планує запустити платний сервіс, який дозволить власникам iPhone і інших гаджетів від яблучної компанії читати необмежену кількість новин від різних редакцій. Втім, сам сервіс коштує 10 доларів в місяць, так що любителям тільки перевірених новин доведеться платити за інформацію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ігор Civilization VI раптово стала безкоштовною. Тепер кожен бажаючий може оцінити гру абсолютно безкоштовно. Однак, будуть доступні лише головні аспекти гри, а ось за доповнення або ж DLC доведеться заплатити реальних грошей, якщо ви цього захочете.

Знай.uа писав, що Google відновила роботу над Project Ara. Нагадаємо, що це модульний смартфон, у якого можна змінювати “начинку” самостійно, а сам процесор, камера, акумулятор мають форму прямокутників. Нагадаємо, що проект поховали ще в 2016 році, і вже в 2019 перше модульне пристрій може виявитися на прилавках.