Після 10 років судових тяжб компанію Qualcomm все ж визнали винною в порушенні антимонопольного законодавства. Судячи з усього, це величезний удар для компанії. Нагадаємо, що в 2018 році компанію зобов'язали зробити свої патенти безкоштовними, щоб запобігти монополізації ринку процесорів для смартфонів і планшетів.

Компанія Qualcomm програла чергову справу проти антимонопольників. Цього разу Qualcomm була оштрафована корейським регулятором FTC за антимонопольні дії, зроблені з 2000 по 2009 рік.

Сума штрафу склала 242 млн доларів, що чимало, але в порівнянні з деякими іншими нещодавніми штрафами Qualcomm це досить скромна сума. У будь-якому разі, той факт, що компанія виявилася винною сильно зіпсує її репутацію.

найцікавіше в цій історії те, що справа проти Qualcomm було дуже давно. Ще десять років тому суд визнав компанію винною, але Qualcomm звернулася з апеляцією у Високий суд Сеула. Це було в 2013 році. Проте, компанія ще раз програла, і суд так і не змінив міру покарання. Нагадаємо, що на початку 2019 року суд відмовив Qualcomm в деяких звинувачення Apple, у зв'язку з чим компанія втрачає свої позиції на світовому ринку.

Нагадаємо, що Apple планує запустити платний сервіс, який дозволить власникам iPhone і інших гаджетів від яблучної компанії читати необмежену кількість новин від різних редакцій. Втім, сам сервіс коштує 10 доларів в місяць, так що любителям тільки перевірених новин доведеться платити за інформацію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ігор Civilization VI раптово стала безкоштовною. Тепер кожен бажаючий може оцінити гру абсолютно безкоштовно. Однак, будуть доступні лише головні аспекти гри, а ось за доповнення або ж DLC доведеться заплатити реальних грошей, якщо ви цього захочете.

Знай.uа писав, що Google відновила роботу над Project Ara. Нагадаємо, що це модульний смартфон, у якого можна змінювати “начинку” самостійно, а сам процесор, камера, акумулятор мають форму прямокутників. Нагадаємо, що проект поховали ще в 2016 році, і вже в 2019 перше модульне пристрій може виявитися на прилавках.