Автомобілебудівний концерн Volkswagen (Німеччина) має намір випустити 22 мільйона електромобілів за 10 років і в перспективі повністю відмовитися від викопного палива. І хоча це не сильно вплине на екологію навколишнього середовища.

виробництво електромобілів концерн планує інвестувати 44 млрд євро до кінця 2023 року. Число моделей на електричній тязі компанія хоче збільшити до 70 до кінця 2028 року. Раніше вважалося, що всі бренди групи за цей період проведуть 15 млн електромобілів 50 різних моделей. Втім, це тільки на краще, адже використання відновлюваної енергії як паливо для авто - це відмінний крок, який дозволить заощадити як власникам авто, так і виробникам.

Також у планах компанії — повна відмова від викопного палива. До 2050 року група компаній розраховує досягти вуглецевої нейтральності.

Втім, враховуючи масштаби корпорації, компанії необхідно змінити стратегію ведення бізнесу, щоб виробляти і дешеві моделі електрокарів.

Нагадаємо, що дизайн Samsung Galaxy Note 10 злили в мережу. Повідомляється, що девайс отримає незвичайний екран, як у Galaxy S10, а також дірки в дисплеї під фронтальні камери. Крім цього, на тильній стороні апарату розташується четвірна камера, яка перевершить за якістю фото навіть Galaxy S10, ціна якого починається від 25 тисяч гривень.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що камерофон Nokia 9 PureView перевірили на ремонтопридатність. Виявилося, що під корпусом величезна кількість клею, а щоб розібрати апарат, необхідно відкрутити 13 болтів. Втім, в домашній умовах смартфон можна відремонтувати, але варто запастися терпінням.

Знай.uа писав, що глава Huawei повідомив, що в разі необхідності може відмовитися від Android і Windows 10 для своїх пристроїв. Швидше за все, компанія вже розробляє власну ОС для смартфонів, і навіть ПК. Втім, коли світ побачить творіння китайської корпорації - невідомо.