Аналітична компанія TNS Kantar опублікувала свіжий рейтинг найбільш популярних мобільних додатків серед українців. Незмінними лідерами залишилися Viber, Chrome, YouTube, Gmail. Втім, це не дивно, адже це програми, якими користуються кожен день практично всі користувачі смартфона.

Найактивніше українці користувалися месенджером Viber, а також додатки вдалося наростити аудиторію з 93,6% до 96,2% у порівнянні з лютим 2018 року.

Другий рядок рейтингу зайняв мобільний браузер Chrome. У відсотковому співвідношенні кількість активних користувачів програми зросла від 85,4% до 92,5% у порівнянні з попереднім роком. Судячи з усього, українці більше воліють спілкування, що не може не радувати. Так, ігри можуть убити час, але такі додатки користі не приносять.

На третій позиції розташувався відеохостинг YouTube з 91,2% користувачів.

Додатки Facebook, Telegram та Duo показали стрімке зростання за рік. Приміром, охоплення Facebook зросла з 65% в лютому 2018 до 80% у лютому 2019. Telegram показав зростання з 27,5% до 46,7% відповідно. Втім, будемо сподіватися, що ці додатки не зроблять платними.

Нагадаємо, що дизайн Samsung Galaxy Note 10 злили в мережу. Повідомляється, що девайс отримає незвичайний екран, як у Galaxy S10, а також дірки в дисплеї під фронтальні камери. Крім цього, на тильній стороні апарату розташується четвірна камера, яка перевершить за якістю фото навіть Galaxy S10, ціна якого починається від 25 тисяч гривень.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що камерофон Nokia 9 PureView перевірили на ремонтопридатність. Виявилося, що під корпусом величезна кількість клею, а щоб розібрати апарат, необхідно відкрутити 13 болтів. Втім, в домашній умовах смартфон можна відремонтувати, але варто запастися терпінням.

Знай.uа писав, що глава Huawei повідомив, що в разі необхідності може відмовитися від Android і Windows 10 для своїх пристроїв. Швидше за все, компанія вже розробляє власну ОС для смартфонів, і навіть ПК. Втім, коли світ побачить творіння китайської корпорації - невідомо.