Актриса Ліндсі Лохан несподівано вилаялася по-російськи в твіттер-акаунті пропагандистського телеканалу RT. Вони всього-то написали новину про збій Facebook і Instagram, але Ліндсі вирішила обійтися не просто сленгом, а справжнім російським матом. Тільки от коментатори не зрозуміли, що саме викликало таку реакцію. Утім, кожен зрозумів це так, як захотів.

Недавній збій в роботі Facebook і Instagram розлютив багатьох користувачів соцмереж, так як доступ до нього ніхто не міг отримати. Зазначимо, що ця проблема торкнулася не тільки звичайних користувачів, але і світових знаменитостей, включаючи акторів і музикантів.

В англомовному твіттер-акаунті телеканалу RT з'явилася офіційна інформація про те, що ці соціальні мережі були недоступні для користувачів протягом чотирьох годин. Зазначимо, що Facebook і Instagram досі працює з перебоями у деяких користувачів. Актриса вирішила відреагувати на цю інформацію, але чомусь кращим способом відповіді вона вирішила піти по стопах Ілона Маска, який показав усі свої знання російської мови.

Нагадаємо, що в магазині Google Play для Android-пристроїв новий рекордсмен - Google Maps. Додаток завантажили близько 5 мільярдів разів, і це абсолютний рекорд на сьогоднішній день. Незважаючи на те, що цей додаток встановлюється “прямо з заводу”, це вважається за скачування, адже Google агресивно нав'язує свою продукцію, і це стосується і Android.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Xiaomi Mi 9, який став хітом ще до офіційного виходу, зганьбив корпорацію. Справа в тому, що компанія хотіла якнайшвидше зібрати потрібну кількість смартфонів, але в підсумку компанія зганьбилася перед світом. Справа в тому, що в смартфонах немає спалаху. Так, Xiaomi просто забула вставити в смартфони спалах.

Знай.uа писав, що глава OnePlus вирішив відмовитися від звичайних навушників на користь бездротових. В майбутніх смартфонах компанії не буде роз'єму для навушників, що спровокує вихід нових і цікавих навушників.