Велика кількість шкідливих додатків під Androidнезважаючи на війну, яку їм Google оголосила, саме по собі прокладає шлях до використання антивірусних програм. Однак, дійсно потрібні ці додатки, які створюють відчуття захищеності? Експерти мають на це свою думку.

Згідно з матеріалами доповіді AV-Comparatives, лише третина всіх антивірусів для мобільних пристроїв, присутніх на ринку, здатна мало-мальськи протистояти шкідливим програмам і тільки десята частина може виявити 100% загроз. Експерти вивчили близько 200 антивірусних програм, які були в Play Market.

“Менше 1 антивірусу з 10 захистять вас від усіх 2000 шкідливих додатків, тоді як більше двох третин чи здатні виявити хоча б 30% загроз, — затверджують в лабораторії AV-Comparative. – Основна мета, яку переслідують розробники цих антивірусних програм полягає в генерації легких доходів, а не повноцінного захисту користувачів”. Втім, це цілком очевидно, враховуючи, що більшість користувачів смартфонів не мають ні найменшого поняття, як працюють антивіруси. До того ж, деякі з цих непотрібних програм платні, і просто викачують гроші за фантомний захист.

Нагадаємо, що компанія Apple злила подробиці про майбутнє сервісі за тиждень до презентації. Повідомляється, що це буде платний сервіс, який дозволить власникам iPhone отримувати розсилку новин, а також різні цікаві журнали. Втім, чи буде ця функція актуальною зараз - невідомо. Практично всі цікаві події в світі можна прочитати в ЗМІ.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що майбутнє GTA 6 під загрозою. Повідомляється, що Sony хоче викупити права на майбутню гру від RockStar може викупити компанія Sony, щоб зробити гру ексклюзивом на майбутню консоль Sony PlayStation 5, вихід якої запланований на 2021 рік.

Знай.uа писав, що компанія Oppo показала смартфон Reno, який отримав топову камеру. Відзначається девайс здатний знімати з 10-кратним зумом без втрати якості, і навіть показали смартфон у справі. Втім, не факт, що це чергова маркетингова пастка, щоб залучити до апарату увагу. Що ж, подивимося, на що здатний девайс вже після його виходу.