Адміністрація сервісу YouTube ухвалила рішення відмовитися від подальшого випуску оригінальних серіалів і вийти з конкурентної боротьби з сервісами Netflix, Amazon Prime і іншими подібними. Судячи з усього, компанія оцінила свої шанси на повноцінну конкуренцію з такими гігантами як Netflix і Amazon, і відмовилася від виробництва власного відеоконтенту в форматі серіалів.

Основною причиною такого кроку називається висока вартість виготовлення високоякісного контенту. До того ж, у цьому сегменті досить сильна конкуренція, яка з часом лише посилюється. Зазначимо, що у компанії є купа сервісів, які необхідно розвивати, і виробництво відео точно не в пріоритеті.

Як очікується, сьогодні компанія Apple анонсує свій власний потоковий телевізійний сервіс. І у виробництво оригінального контенту тільки в цьому році вона має намір інвестувати близько $2 млрд, що досить багато, як для початку розвитку. Чи зможе Apple конкурувати на ринку унікального відеоконтенту - покаже час.

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Як очікується, підписка YouTube Premium і далі буде існувати, але при цьому акцент буде зміщено у бік музики. Платна підписка позбавить користувачів від необхідності перегляду реклами.

Нагадаємо, що компанія Google вирішила позбавити користувачів Gmail від одного популярного сервісу. Звичайно ж, мова йде про сервіс Inbox, який раніше користувався величезною популярністю. Повідомляється, що цей сервіс дозволяв автоматизувати роботу величезної кількості сервісів, які не були пов'язані між собою. Втім, для звичайних користувачів це не така вже й велика втрата, в той час як корпорації будуть втрачати мільйонні збитки.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Apple знову втрачає прибуток, і на цей раз на ринку Китая. Повідомляється, що китайці воліють купувати дешеві смартфони від китайських виробників, а не купувати дорогі смартфони від яблучної корпорації.

Знай.uа писав, що Microsoft розпочала гонку за мобільний геймінг разом з Google. Повідомляється, що корпорація запустить стриминговый сервіс, який дозволить грати у всі ігри на смартфоні. Чи буде ця система працювати справно - покаже час.