До появи на ринку нового “яблучного” смартфона, який може отримати назву iPhone XI або iPhone 11, залишилося кілька місяців. Нагадаємо, що яблучна корпорація традиційно представляє свої смартфони в перших числах вересня. Але отримати уявлення про його нові можливості можна вже зараз, пише Forbes.

Шановний японський блог Macotakara повідомив, що Apple значно поліпшить процес зарядки у новому “айфоні”. У комплект постачання увійде адаптер прискореної зарядки, за який в даний час потрібно доплатити $29. А також перехідник для набирає все більшу популярність USB Type-C (зараз можна придбати окремо за $19). Це означає, що корпорація не поспішає прощатися з власної зарядкою.

Погана новина полягає в тому, що корпорація не переведе свої смартфони на роз'єми USB-C. Але покупцям не доведеться витрачати додаткові $48 на додаткові адаптери і перехідники. За рахунок цього нововведення Apple зможе відповідати конкурентам, які вже багато років тому почали комплектувати флагмани швидкими зарядками. Однак, захочуть покупці дорогих смартфонів за 1000 доларів платити ще 50 доларів за перехідники - покаже час. І все ж, Apple планує поступово переходити на новий тип зарядки, що не може не радувати.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Google вирішила позбавити користувачів Gmail від одного популярного сервісу. Звичайно ж, мова йде про сервіс Inbox, який раніше користувався величезною популярністю. Повідомляється, що цей сервіс дозволяв автоматизувати роботу величезної кількості сервісів, які не були пов'язані між собою. Втім, для звичайних користувачів це не така вже й велика втрата, в той час як корпорації будуть втрачати мільйонні збитки.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Apple знову втрачає прибуток, і на цей раз на ринку Китая. Повідомляється, що китайці воліють купувати дешеві смартфони від китайських виробників, а не купувати дорогі смартфони від яблучної корпорації.

Знай.uа писав, що Microsoft розпочала гонку за мобільний геймінг разом з Google. Повідомляється, що корпорація запустить стриминговый сервіс, який дозволить грати у всі ігри на смартфоні. Чи буде ця система працювати справно - покаже час.