Розробники Google Chrome після додавання темної теми у macOS, додали аналогічну функцію для користувачів Windows 10. Темний режим доступний поки тільки в Chrome 74 Beta (тестова версія), так що кожен бажаючий може випробувати новий режим, завантаживши бета-версію браузера.

Особливістю темного режиму в Chrome є те, що він автоматично активується при включенні темної теми у самої операційної системи. Його активація призводить до того, що оформлення браузера стає переважно темно-сірим, а сам логотип Google позбавляється звичного яскравого забарвлення. Це допоможе знизити навантаження на очі, а також заощадити заряд акумулятора смартфона, якщо використовувати його на апараті.

Крім темного режиму, браузер позбавлять від анімацій переходу на сторінки, так як у деяких користувачів це може викликати нудоту чи запаморочення.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Гроші на дітей: в Україні збільшилася сума допомоги батькам новонародженої дитини Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати
Показати ще

Про дату виходу цієї версії поки немає ніякої інформації.

Нагадаємо, що Sony PlayStation 5 ще до виходу встигла засмутити фанатів. Повідомляється, що більше не вийде купити вже використані диски з іграми, щоб істотно заощадити. У новій консолі не буде дисководу, і єдиним виходом залишиться сама покупка ігри у Steam. Це означає, що компанія вирішила позбавити користувачів від можливості заощадити.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Xiaomi Mi Play з'явився в Україні. По суті, це бюджетний девайс, який порадує непоганий начинкою, але при цьому і приємною ціною. Сам апарат продається за ціною в 4699 гривень, що робить його кращим бюджетником на сьогоднішній день.

Знай.uа писав, що корпорація Google оновити браузер Chrome. Судячи з усього, браузер відмовиться від підтримки сервісу Flash, який за сучасними мірками помітно застарів. Замість цього будуть використовуватися більш сучасні сервіси, які вживають помітно менше ресурсів.