Компанія Sony розкрила перші подробиці про консолі наступного покоління, PlayStation 5.

Компанія уникає назви PlayStation 5, вона називає приставку “консоль наступного покоління”. Це може натякати, що в назві не буде п'ятірки. А може просто гігант не хоче завчасно підтверджувати назву. Втім, як би компанія не намагалася приховати інформацію про нової консолі, користувачі мережі все ж дізналися деякі подробиці.

PlayStation 5 отримає кілька ключових нововведень, про яких Sony розповіла виданню Wired. Консоль очікувано стане продуктивніше, чому посприяє перехід на SSD, який здатний завантажувати дані набагато швидше. Підвантаження ігрових просторів стане значно швидше. Втім, ціна теж зміниться, і далеко не в кращу сторону для користувачів.

Демонстрація на PS4 Pro швидкого переміщення в новому “Людину-павука” зайняла 15 секунд проти 0,8 секунди на ранньому прототипі PS5. Це саме по собі зробить ігровий процес приємніше, але в пару до швидких накопичувачів дадуть і нове залізо. Це відмінна новина для справжніх геймерів, які не хочуть чекати завантажень ігор. Про ціну консолі поки говорити рано, як і про дату виходу.

Нагадаємо, що компанія Google готова випустити бюджетну версію смартфонів Pixel 3a, ціна якого приємно здивує публіку. Компанія навіть назвала точну дату виходу, яка припадає на 7 травня. Втім, про новинку ми вже практично всі знаємо, так як пошуковик не вміє зберігати таємниці. Що стосується цін, за девайс попросять близько 500 доларів, що цілком собі приємна ціна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, Маск підняв ціни на автомобілі Tesla. Втім, Мак спробував виправдатися за цю неприємну новину. Відзначається, що ціни зростуть вже з 1 травня 2019 року, так що саме час придбати автомобіль за більш вигідною ціною.

Знай.uа писав, що iPhone SE 2, вихід якого чекають мільйони фанатів, все ж з'явиться на прилавках. Повідомляється, що компанія вже займається розробкою даної моделі, і її зовнішній вигляд буде нагадувати SE, який з'явився на прилавках вже в 2016 році. Втім, за девайс попросять близько 700 доларів, але апарат отримає всі сучасні фішки смартфона від Apple.