В оновленій лінійці смартфонів Samsung Galaxy A відбулося чергове поповнення   сьогодні в Індії відбулася офіційна прем'єра моделі Galaxy A60. Відзначимо, що компанія практично щотижня представляє нові смартфони, які не можуть не порадувати приємними характеристиками і бюджетними ціна, які роблять ці девайси доступними.

Samsung Galaxy A60 — це остання з основних моделей оновленої лінійки Galaxy A. Під основними в даному випадку маються на увазі моделі з числами в назві, кратними 10 (A10, A20, A30 і т. д.), і без додаткових букв (Galaxy A20e і Galaxy A2 Core).

Апаратним базисом Galaxy A60 служить SoC Qualcomm Snapdragon 675. Оперативної пам'яті встановлено 6 ГБ, а флеш-пам'яті — 128 ГБ. Цієї продуктивності вистачить з головою, навіть для величезних ігор.

Відзначимо, що в екрані є виріз, в якому розміщена фронтальна камера на 36 мегапікселів.

Ще одна особливість Samsung Galaxy A60 — відсутність звичного розмовного динаміка. В ролі динаміка тут виступає екран, за відповідну функціональність відповідає фірмова технологія Screen Sound. Зазначимо, що за всі ці нововведення доведеться заплатити всього 300 доларів, що не може не радувати користувачів. Коли смартфон з'явиться на ринку України - невідомо.

Нагадаємо, що сервіс Apple Music знову отримав велике оновлення. Судячи з усього, компанія готує це додаток для оновлення iOS 13, завдяки якому музична бібліотека обзаведеться темним режимом. В цьому ж нововведення, компанія змінила систему роботи рубрики “Для вас”, яка раніше не була такою популярною. Однак, за заявами компанії, сервіс почав підбирати відповідні пісні для кожного користувача.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple готує до виходу новий смартфон iPhone XE. Серед іншого, це поліпшена версія iPhone SE, який з'явився на прилавках ще в 2016 році. Компанія вирішила змінити дизайн, підігнати його під сучасні стандарти, а також покращивши начинку девайса. За смартфон попросять від 600 до 800 доларів, в залежності від модифікації.

Знай.uа писав, що компанія Huawei е вела переговорів з Apple щодо поставок модемів 5G для смартфонів. Глава Huawei спростував ці чутки, повідомивши, що вони із задоволенням змагаються на ринку смартфонів.