На теренах соціальної мережі Twitter з'явилася фотографія, на якій зображена упаковка майбутнього смартфона Huawei Mate 20 X 5G. Зазначимо, що флагман не отримав топові характеристики, але наявність підтримки мережі нового покоління дозволить придбати дешевий смартфон з технологією майбутнього. Приміром, iPhone з 5G з'являться на прилавках не раніше 2021 року, так що цей смартфон перевершує всі гаджети Apple на сьогоднішній день.

Нагадаємо, що цей смартфон є новою версією торішнього смартфона Huawei Mate 20X, який оснащений модемом для роботи в мережах п'ятого покоління.

Також стало відомо, що Huawei Mate 20 X 5G отримав акумулятор меншої ємності, ніж оригінальна модель, при цьому у новинки є підтримка 40-ватної зарядки. У теорії, це дозволить зарядити смартфон з 0 до 100 всього за 17 хвилин. На сьогоднішній день це рекорд.

Виробник заявив, що Huawei Mate 20 X 5G є більш доступною версією 5G-смартфона для тих, хто не може дозволити собі Huawei Mate X.

Нагадаємо, що сервіс Apple Music знову отримав велике оновлення. Судячи з усього, компанія готує це додаток для оновлення iOS 13, завдяки якому музична бібліотека обзаведеться темним режимом. В цьому ж нововведення, компанія змінила систему роботи рубрики “Для вас”, яка раніше не була такою популярною. Однак, за заявами компанії, сервіс почав підбирати відповідні пісні для кожного користувача.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple готує до виходу новий смартфон iPhone XE. Серед іншого, це поліпшена версія iPhone SE, який з'явився на прилавках ще в 2016 році. Компанія вирішила змінити дизайн, підігнати його під сучасні стандарти, а також покращивши начинку девайса. За смартфон попросять від 600 до 800 доларів, в залежності від модифікації.

Знай.uа писав, що компанія Huawei е вела переговорів з Apple щодо поставок модемів 5G для смартфонів. Глава Huawei спростував ці чутки, повідомивши, що вони із задоволенням змагаються на ринку смартфонів.