У компанії Facebook не дуже добре виходить робити щось, крім своєї соціальної мережі. Можна згадати і смартфони, випущені спільно з HTC, і недавні смарт-дисплеї.

Тепер ось джерела кажуть, що Facebook розробляє власний голосовий асистент, щоб конкурувати з Siri, Alexa і Google Assistant. Втім, варто відразу відзначити, що голосові помічники не користуються популярністю, і пригодилися тільки при використанні розумних колонок, які працюють тільки вдома. Втім, компані бачать в цьому перспективний ринок, який здатний принести величезну прибуток. Однак, зараз справи йдуть зовсім інакше.

Роботи над даним проектом ведуться ще з початку 2018 року. Імені у помічника поки немає.

До того ж, поки незрозуміло, як і де Facebook пропонує використовувати її асистент. Не виключено, що новинка з'явиться в самих додатках Facebook. Приміром, в Instagram, або ж у WhatsApp, якими теж володіє корпорація Facebook.

Нагадаємо, що сервіс Apple Music знову отримав велике оновлення. Судячи з усього, компанія готує це додаток для оновлення iOS 13, завдяки якому музична бібліотека обзаведеться темним режимом. В цьому ж нововведення, компанія змінила систему роботи рубрики “Для вас”, яка раніше не була такою популярною. Однак, за заявами компанії, сервіс почав підбирати відповідні пісні для кожного користувача.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple готує до виходу новий смартфон iPhone XE. Серед іншого, це поліпшена версія iPhone SE, який з'явився на прилавках ще в 2016 році. Компанія вирішила змінити дизайн, підігнати його під сучасні стандарти, а також покращивши начинку девайса. За смартфон попросять від 600 до 800 доларів, в залежності від модифікації.

Знай.uа писав, що компанія Huawei е вела переговорів з Apple щодо поставок модемів 5G для смартфонів. Глава Huawei спростував ці чутки, повідомивши, що вони із задоволенням змагаються на ринку смартфонів.