Компанія Kia на автосалоні в Нью-Йорку представила безпілотний електромобіль HabaNiro. Зазначивши, що це перший безпілотний автомобіль компанії, так що і він виглядає футуристично. Компанія хотіла зробити акцент саме на цій функції.

Повнопривідний концепт-кар, оснащений двома електромоторами, отримав агресивний дизайн. Заявлено, що без підзарядки новий Kia зможе проїжджати не менше 480 км. Досить непоганий показник, враховуючи, що Telsa їде приблизно таку ж дистанцію на автономному акумуляторі. Також HabaNiro отримав автопілот Level 5 (безпілотна функція повністю автоматизована і виключає безпосереднє втручання людини в процес управління). Чи буде така система працювати добре - покаже час. На даний момент на українських дорогах автопілот точно не варто використовувати.

Чотиримісний кросовер відрізняється яскраво-червоною обробкою салону, а також проекційним дисплеєм і великою сенсорною панеллю у всю ширину кузова, з допомогою якої ведеться керування функціями машини. Kia HabaNiro оснащена фоновою підсвіткою салону в підлозі, а також розташованими по периметру салону повітроводами вентиляції. Так, автомобіль виглядає дуже незвично, але це всього лише концепт-кар, і якщо він і з'явиться у продажу, то точно не в такому дизайні.

Нагадаємо, що складаний Samsung Galaxy Fold вже надійшов у продаж, і компанія навіть закрила передзамовлення на нього з-за величезної кількості покупок. Проте, користувачі можуть залишитися без грошей, і без телефону. Блогери, які один з перших випробували новинку, повідомили, що вже після 2 днів експлуатації екран почав ламатися, а відновленню він не підлягає. Це означає, що компанія Samsung показала весь світ, і почала продавати просто даремний шматок пластику, який коштує величезних грошей.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Huawei Mate 20X 5G показали на фото. Відзначимо, що в мережу злили фото упаковки смартфона, яка виглядає дуже незвично. Відразу варто відзначити її розміри - вони просто величезні. Відчуття, ніби разом зі смартфоном туди поклали і ноутбук. Втім, про вихід смартфона поки немає ніякої інформації, але упаковка дає нам зрозуміти, що незабаром компанія представить цей девайс публіці.

Знай.uа писав, що компанія Google зливає дані користувачів. Повідомляється, що пошуковик може злити дані з iPhone, якщо їх просять правоохоронні органи.