Комп'ютер Apple, якому налічується майже чотири десятки років досі працює. Це був один з перших комп'ютерів яблучної компанії, випущений в 1983 році. Зазначимо, що комп'ютери на Windows не можуть похвалитися такими вміннями.

Даний комп'ютер називається Apple IIe. Модель була третьою з серії Apple II. Саме в цій версії вперше була впроваджена функція клавіш Shift і Caps Lock, а також можливість писати і маленькими і великими літерами. І хоча всі ці функції здаються звичайною справою, на момент створення цього ПК це був справжній прорив.

“Залишався на горищі моїх батьків роками. Десятиліттями. І він досі працює. Запустив старий диск з грою. Питає, чи я не хочу відновити збережену гру. І гра поновилася! Комп'ютера вже, мабуть, 30 років. А мені знову 10”, − розповів Джон Пфафф.

Зазначимо, що такий апарат можна продати за шалені гроші. Напевно, знайдеться якийсь колекціонер, яких захоче поповнити свою колекцію черговим раритетним гаджетом від яблучної корпорації.

Нагадаємо, що Apple розповіла, що роблять зі старими моделями iPhone, які відслужили своїх власників. Компанія повідомляє, що займається розбиранням робот, який здатний розібрати 200 смартфонів за годину. Після цього, металеві компоненти йдуть на переплавку для корпусів для MacBook, а акумулятори переробляються. Повідомляється, що робот на ім'я Дейзі розбирає близько 1.5 мільйонів айфонів в рік.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Sony раніше вже розповідала про нової консолі Sony PlayStation 5, яка здивує користувачів небувалими характеристиками, з якими не зрівнятися навіть ПК. Проте, компанія Microsoft повідомила, що Xbox нового покоління виявиться могутніше за свого конкурента. Обидві приставки з'являться на прилавках вже в 2020 році, так що незабаром ми дізнаємося, хто виявився правий.

Знай.uа писав, що в мережі показали живої Meizu 16s в дії. Судячи з відео, смартфон здатний працювати максимально швидко, без жодних глюків. І хоча девайс не отримав топову начинку, ціна приємно порадує - близько 500 доларів.