Компанія Apple вживає заходи, спрямовані на прискорення процесу ремонту клавіатур в своїх ноутбуках. Якщо раніше ноутбуки з проблемними клавіатурами відправлялися в ремонтний підрозділ, то тепер відновлення працездатності клавіатур MacBook, MacBook Air і MacBook Pro здійснюється прямо в магазинах. Зазначимо, що раніше Apple не визнавала факт поломки, але у зв'язку з скаргами користувачів, все ж визнала. Що стосується самої поломки, клавіші почали залипати на застарілих ноутбуках, і відремонтувати в домашніх умовах точно не вийде.

Тепер яблучна корпорація прискорила процес ремонту, і відремонтований ноутбук тепер можна забрати з магазину вже на наступний день.

Спроба Apple прискорити процес відновлення клавіатури - це чергова реакція компанії на триваючу сагу з проблемами клавіатур в її сучасних ноутбуках. Крім залипання клавіш, користувачі скаржаться на повну відмову від введення літер, а в деяких випадках про незвичайну поведінку клавіатури - вона здатна самостійно натискати різні цифри і букви.

Нагадаємо, що компанія Samsung готова представити величезний планшет Galaxy View 2, який отримає просто нереальні характеристики. Відразу варто відзначити, що девайс отримав 17.5-дюймовий екран, а також потужні процесор для виконання всіх заявлених функцій. Втім, сам по собі девайс тримати не дуже зручно, що так разом з ним при купівлі буде поставлятся і спеціальний чохол, який збільшить комфорт.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що співробітники компанії Sony розсекретили характеристики PS5, яка стане консоллю майбутнього. Зазначимо, що девайс здатний видавати картинку в 4К-форматі при частоті кадрів в 60, який на сьогоднішній день вважається оптимальним. Варто додати, що компанія розробляла консоль з нуля, а не просто поліпшила існуючу версію.

Знай.uа писав, що компанія Huawei похвалилася продажами смартфонів. Зазначимо, що за фінансовий квартал продажі мобільних девайсів збільшилася на 50%. Такого навіть Apple не може досягти. Судячи з усього, корпорація може стати лідером на ринку, адже перешкодити їй на сьогоднішній день не може ніхто з конкурентів.