Компанія Tesla за перший квартал 2019 року зазнала збитків у розмірі 702 мільйони доларів. Про це повідомляє телеканал CBS з посиланням на звіт компанії, опублікований в середу, 24 квітня. Судячи з усього, репутація компанії починає стрімко погіршуватися, а різні випадки, коли автомобілі компанії починають раптово вибухати, насторожили потенційних покупців. До того ж, автопілот Tesla обдурили звичайними наклейками розмітки на дорозі, у зв'язку з чим автомобіль може виїхати на зустрічну смугу.

Наголошується, що збитки пов'язані в першу чергу зі скороченням виробництва компанією електромобілів, про який стало відомо раніше. Компанія втратила 4,1 долара вартості кожної акції, що виявилося значно гірше прогнозів фахівців. Безсумнівно, виробництво нових авто буде продовжуватися, але компанія втратила величезну частину прибутку.

Різке зниження доходів автовиробника послідувало за двома останніми прибутковими  кварталами 2018 року. Генеральний директор компанії Ілон Маск в минулому році прогнозував прибуток в кожному наступному кварталі, однак у Tesla виникли проблеми з скороченням вартості електромобіля Model 3 для масового ринку.

Нагадаємо, що компанія Samsung готова представити величезний планшет Galaxy View 2, який отримає просто нереальні характеристики. Відразу варто відзначити, що девайс отримав 17.5-дюймовий екран, а також потужні процесор для виконання всіх заявлених функцій. Втім, сам по собі девайс тримати не дуже зручно, що так разом з ним при купівлі буде поставлятся і спеціальний чохол, який збільшить комфорт.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що співробітники компанії Sony розсекретили характеристики PS5, яка стане консоллю майбутнього. Зазначимо, що девайс здатний видавати картинку в 4К-форматі при частоті кадрів в 60, який на сьогоднішній день вважається оптимальним. Варто додати, що компанія розробляла консоль з нуля, а не просто поліпшила існуючу версію.

Знай.uа писав, що компанія Huawei похвалилася продажами смартфонів. Зазначимо, що за фінансовий квартал продажі мобільних девайсів збільшилася на 50%. Такого навіть Apple не може досягти. Судячи з усього, корпорація може стати лідером на ринку, адже перешкодити їй на сьогоднішній день не може ніхто з конкурентів.