Пакет утиліт PowerToys був випущений для Windows 95 і Windows XP, але в більш нових версіях він не працює. Зараз Microsoft хоче додайте їх знову, на цей раз в Windows 10. Зазначимо, що застаріла утилиа дозволяла робити безліч крутих речей з Windows 10.

Набір PowerToys додавав в систему нові функції і відкривав більше налаштувань, дозволяючи зробити Windows максимально зручним для свого використання. У теорії, це допоможе підвищити популярність вже застарілої Windows 10, так що корпорація планує додати цей набір в наступному оновленні.

Згідно з репозиторія GitHub, першою утилітою для Windows 10 Maximize to new desktop (MTND). За допомогою цього інструменту користувачі зможуть перенести вікно на віртуальний робочий стіл натисненням однієї кнопки.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова народила Віктору Павліку сина: відомі ім'я, зріст і вага малюка

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Показати ще

Друга функція — керівництво по комбінації клавіш Windows, яке можна викликати, утримуючи натиснутою клавішу Windows довше секунди. Утиліта покаже всі сполучення, доступні в системі. Це дозволить використовувати гарячі клавіші для управління ПК, без зайвих рухів і команд.

Нагадаємо, що компанія Samsung здивувала користувачів квартальним звітом. Повідомляється, що південнокорейський гігант поставив на місце навіть таких титанів як Huawei і Xiaomi, а сталося це завдяки зміненій стратегії ведення бізнесу. Корпорація почала масово випускати дешеві смартфони, які мають цілком собі непогані характеристики. До того ж, торішні флагмани за типо Galaxy S9 і Galaxy Note 9 тепер можна купити практично вдвічі дешевше.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google знайшла заміну застарілого Google. Корпорація показала нову ОС Fuchsia, яка прийшла на заміну застарілому зеленому роботу. Повідомляється, що нова операційна система буде працювати не тільки на планшетах і смартфонах, але і на ПК.

Знай.uа писав, що WhatsApp більше не буде працювати на смартфонах з ОС Windows Phone. Це означає, що популярний месенджер стане недоступним на цих смартфонах. Втім, операційна система від Microsoft ніколи не була популярною на смартфонах, так що це був лише питання часу.