Нічна тема з'явилася в Android тільки тому, що Google сама переконалася в її необхідності. Про це в кулуарах конференції Google I/O 2019 розповів Самір Самат, віце-президент по продукту Google Play. За його словами, можливість перевести інтерфейс смартфона в темні кольори не має відношення до естетики, як думають деякі, а продиктована виключно міркуваннями комфорту. Охоче віримо, так як темний режим дійсно знижує навантаження на очі користувача в нічний час доби.

зрештою, саме це є одним з головних пріоритетів для компанії. А оскільки далеко не всі розробники зрозуміли важливість нічний теми, Google вирішила вбудувати в Android параметр, який переводив в темні кольори не тільки інтерфейс ОС, але і сторонніх додатків. Однак, розробникам додатків все ж доведеться впроваджувати новий режим в свої програми, щоб система працювала відмінно.

Інша перевага нічний теми над світлою, - це, звичайно, енергозбереження. Дивно, але темний режим дозволяє економити витрату енергії від акумулятора до 60 відсотків. У теорії, це дозволить збільшити автономність смартфонів на Android, причому абсолютно будь-якого.

Нагадаємо, що смартфон Oppo Reno Z здивує публіку революційної начинкою. Інсайдери повідомляють, що смартфон з'явиться першим на ринку з новим процесором MediaTek Helio P90. Не виключено, що новий чіп зможе скласти конкуренцію навіть Snapdragon 855. Це чудова новина, так як смартфони з процесорами нового покоління будуть з'являтися на ринку з кожним сезоном частіше. Крім цього, девайс отримає акумулятор на 3950 маг, чого більш ніж достатньо для автономної роботи протягом всього дня.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple випустила черговий рекламний ролик. На цей раз, сюжет крутиться навколо iPhone Xr, і його головного достоїнства. Дивно, але цей бюджетник перевершив більш дорогі версії iPhone за часом автономної роботи

Знай.uа писав, що експерти оцінили якість флагмана OnePlus 7 Pro, який був анонсований 14 травня. Як виявилося, експерти поставили дисплея смартфона найвищий бал A+. Подібною оцінкою можуть похвалитися Galaxy S10 і iPhone XS Max.