Компанія OnePlus провела сьогодні в Китаї презентацію смартфонів OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro, на якій оголосила свого нового амбасадора. Дивно, але їм стала популярна зірка, про яку чув абсолютно кожен.

Цією людиною став актор Роберт Дауні-молодший (Robert Downey Jr.), відомий по своїй ролі “Залізної людини” у фільмах киновселенной Marvel. OnePlus підписала з ним довгостроковий контракт на піар-компанію нових смартфонів. Втім, це не просто так: компанія хоче, щоб саме Залізний Людина була частиною компанії, і асоціювався зі смартфонами корпорації.

Виробник відзначає, що творчість Дауні ідеально втілює ідеологію Never Settle (з англ. не йти на компроміс). Актор вже ознайомився з продуктами і філософією молодого бренду і готовий всіляко допомагати йому в подальшому розвитку. Компанія продовжує набирати популярність, а його торішній смартфон став кращим у світі смартфоном 2018 року.

Нагадаємо, що Windows 7 і Windows XP опинилися в руках хакерів. Зловмисники могли отримати доступ до даних мільйонів користувачів. Проте, корпорація Microsoft швидко усунули цю проблему за допомогою оновлення. Настійно рекомендуємо оновити свою ОС до останньої версії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google назвала головні переваги нічного режиму в смартфонах на Android. За словами компанії, нічний режим дозволяє зменшити витрату заряду акумулятора, і в деяких випадках економія досягає 60 відсотків. Крім цього, темний режим знижує навантаження на очі користувача.

Знай.uа писав, що інсайдери розкрили характеристики флагманського Samsung Galaxy Note 10. Повідомляється, що девайс вийде в декількох модифікаціях, одна з них точно отримає підтримку 5G-мережі. Також експерти повідомили, що об'єм акумулятора буде досягати 4500 маг, що досить багато на сьогоднішній день. Традиційно, презентація девайса запланована на серпень 2019 року.