Компанія Xiaomi спільно з нідерландською торговою групою IKEA збирається випустити новий незвичайний продукт. Такого гаджета ще не було представлено на ринку, і навіть Xiaomi не показувала схожу продукцію.

Мова йде про столі з підтримкою швидкої бездротової зарядки потужністю 20 Вт. Про це розповів китайський виробник в соціальній мережі Weibo. В опублікованому ролику видно, що новинка відрізняється від схожих столів з такою технологією. Повідомляється, що подібний стіл буде покритий поверхнею, яка забезпечує бездротову зарядку дя пристроїв, які підтримують таку систему. На жаль, про ціну столу поки немає ніяких даних, але він замінить докучливі кабелю зарядки, які тільки заважають і рвуться. Стіл позбавить вас від цих проблем.

Коли новинка з'явиться на прилавках - невідомо.

Нагадаємо, що Windows 7 і Windows XP опинилися в руках хакерів. Зловмисники могли отримати доступ до даних мільйонів користувачів. Проте, корпорація Microsoft швидко усунули цю проблему за допомогою оновлення. Настійно рекомендуємо оновити свою ОС до останньої версії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google назвала головні переваги нічного режиму в смартфонах на Android. За словами компанії, нічний режим дозволяє зменшити витрату заряду акумулятора, і в деяких випадках економія досягає 60 відсотків. Крім цього, темний режим знижує навантаження на очі користувача.

Знай.uа писав, що інсайдери розкрили характеристики флагманського Samsung Galaxy Note 10. Повідомляється, що девайс вийде в декількох модифікаціях, одна з них точно отримає підтримку 5G-мережі. Також експерти повідомили, що об'єм акумулятора буде досягати 4500 маг, що досить багато на сьогоднішній день. Традиційно, презентація девайса запланована на серпень 2019 року.