На сайті Pastebin, який зазвичай використовується для зберігання уривків тексту та коду, з'явилося опис наступній ігрової консолі Xbox. Воно відповідає більш раннім чуток, згідно з якими Microsoft випустить відразу дві різні моделі.

Xbox Infinite. Це основна версія пристрою, яка буде коштувати 499 доларів. Досить дорого, якщо врахувати, що компанія готова до виходу нової версії консолі, яка здивує світ, і затьмарить PlayStation 5.

Друга консоль Xbox Infinite Value буде трохи дешевше, але вже без таких крутих функцій, і без приводу для дисків.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi представила бюджетний ноутбук RedmiBook 14, який здивує користувачів своєю продуктивністю. Так, дизайн девайса дуже нагадує ноутбуки від Apple, але так навіть краще. Сам по собі ноутбук продається в різних модифікаціях, а ціна від 580 до 730 доларів. Коли ноутбук з'явиться в Україні - невідомо.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Samsung відмовилася від 10-кратного зума для своїх смартфонів. Корпорація вперше за ці роки вирішила відмовитися від такої можливості. Є велика ймовірність, що компанія розробить більш цікаву технологію, яка здивує світ. За заявою компанії, Samsung не хоче, щоб смартфони мали потворний зовнішній вигляд із-за випирає камери.

Знай.uа писав, що компанія Google Maps приготувала сюрприз для водіїв. Тепер жа в навігаторі буде відображатися наявність дорожньої камери, яка стежить за швидкістю. Тепер же водіїв про це буде попереджати сам сервіс від Google. І хоча функція поки не доступна на території України, це лише питання часу.