У браузері Chrome 74 з'явилася темна тема оформлення, яку можна активувати в тому числі і на Android. Однак, вона вже працює, і кожен бажаючий може оцінити новий інтерфейс браузера.

Щоб активувати темний режим, в адресному рядку Chrome введіть chrome://flags.

На сторінці, що з'явилася, нам потрібен пункт Android Chrome UI dark mode, і швидше за все його можна знайти через пошук, який відображається вгорі. Далі з'явиться відповідний пункт з кнопкою Default.

Потрібно натиснути на неї і у вікні, що спливаючому вікні вибрати пункт Enabled. Браузер запропонує перезавантажити його.

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Після цього потрібно вимкнути сам браузер в налаштуваннях, щоб його примусово перезавантажити. Після цього відкриваємо меню Chrome і вибираємо “Налаштування”. Тут повинен з'явиться пункт Dark mode, але часто цього не відбувається і потрібно перезапустити браузер.

Для цього потрібно зайти в налаштування додатків, і натиснути “Зупинити” навпаки Google Chrome.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi представила бюджетний ноутбук RedmiBook 14, який здивує користувачів своєю продуктивністю. Так, дизайн девайса дуже нагадує ноутбуки від Apple, але так навіть краще. Сам по собі ноутбук продається в різних модифікаціях, а ціна від 580 до 730 доларів. Коли ноутбук з'явиться в Україні - невідомо.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Samsung відмовилася від 10-кратного зума для своїх смартфонів. Корпорація вперше за ці роки вирішила відмовитися від такої можливості. Є велика ймовірність, що компанія розробить більш цікаву технологію, яка здивує світ. За заявою компанії, Samsung не хоче, щоб смартфони мали потворний зовнішній вигляд із-за випирає камери.

Знай.uа писав, що компанія Google Maps приготувала сюрприз для водіїв. Тепер жа в навігаторі буде відображатися наявність дорожньої камери, яка стежить за швидкістю. Тепер же водіїв про це буде попереджати сам сервіс від Google. І хоча функція поки не доступна на території України, це лише питання часу.