2 липня землян чекає повне п'ятихвилинне сонячне затемнення. Це перше затемнення в 2019 році. У цей день Місяць перетне Сонце, повністю перекриє сонячне світло і відкине на Землю тінь.

На Сонці буде виднітись лише корона – Місяць повністю закриє собою світило. Мисливці за цікавими небесними явищами і спостерігачі зі всього світу відправляться в південну частину Тихого океану – у Чилі і Аргентини. Саме тут складуться найкращі умови для спостереження феномена – затемнення почнеться о 16:38 за місцевим часом і триватиме близько 2 хвилин 30 секунд.

У відкритому океані в трьох тисячах кілометрів від Чилі буде досягнутий пік тривалості затемнення – небосхил потемніє на 4 хвилини 33 секунди. Стан, в якому проживаємо затемнення, фіксується і формує ланцюжок подій на місяці, дуже часто на роки.

В потужній енергетиці Сонячного затемнення з допомогою спеціальних практик можна:

  • визначити свої справжні можливості, про які ми часто не здогадуємося, і максимальні цілі на рік, три роки і великі проміжки часу
  • відпустити старе, хворобливе, набридлої, що заважає йти вперед
  • запустити хвилю абсолютно нових потрібних подій.

Сонце
Сонце

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Крім того, в момент Сонячного затемнення Місяць, перебуваючи між Землею і Сонцем, затуляє собою Сонце і на якийсь час виникає ефект великого затемнення і потім відродження Сонця.

Аналогічні процеси проходять у психіці людини – переродження внутрішнього Сонця, завершення старого і новий старт.

Внутрішнє Сонце - це відчуття себе, своєї цінності, унікальності і свого внутрішнього змісту, початкової любові, внутрішня точка опор і віра в себе, у Світ навколо і в своє майбутнє, це внутрішній потенціал, який, реалізуючись, веде по шляху Місії і робить людину по-справжньому щасливою .

Затемнення
Затемнення

В період Сонячного затемнення постарайтеся зрозуміти, відчути себе справжнього, уявити себе через рік, через три роки – як, де і з ким насправді саме Вам хотілося б жити, що робити, чим займатися. Незалежно "реально чи ні".

У період затемнень правильно поставлена програма створює хвилю, яка "сама" притягує потрібні можливості, людей, пропозиції і створює свій простір.

Після сонячного затемнення протягом 2 тижнів закладена програма буде рости, коригуватися, добудовуватися, змінюватися в глибинах психіки. І на повню 17 липня на Місячне затемнення відбудеться її остаточний запуск.

Нагадаємо, гігантський метеорит атакував Місяць: вчені розповіли, що коїться із земним супутником.

Як повідомляв портал "Знай.uа", прибульці використовують воду для інопланетної селекції і знищать людство. Цілющий ефір стане початком атаки і космічної війни, Земля в небезпеці.

Також "Знай.uа" писав, Земля може стати жертвою чорної діри, вибратися не вдасться нічому живому.