Google створила новий месенджер, здатний ліквідувати WhatsApp та інші засоби для спілкування, існуючі в даний час на ринку.

Що стосується популярності, компанія хоче запровадити додаток в ОС смартфона, так що месенджер буде встановлено нові смартфони виробників прямо з заводу. У теорії, це відразу ж дасть величезну перевагу перед конкурентами, такими як Viber і WhatsApp.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Оскільки дане програмне забезпечення користується надзвичайно великою популярністю, компанія Google вирішила оновити до нової версії, запустивши в його рамках свій фірмовий месенджер. Він дозволяє відправляти повідомлення, дзвонити по голосового зв'язку, спілкуватися по відеозв'язку, пересилати повідомлення, а також використовувати масу інших можливостей. Швидше за все, оновлення вийде скачати найближчим часом у Google Play.

На відміну від WhatsApp, працювати нове ЗА зможе без інтернету, а все завдяки протоколу RCS, який компанія Google створила ще кілька років тому. Це головна перевага даного додатка над іншими месенджерами, так що успіх проекту гарантований.

Нагадаємо, що власники смартфонів вважають, що Android може працювати тільки на смартфонах. Однак, експертам вдалося встановити цю ОС від пошуковика на кнопковий телефон. Дивно, але ця операційка може запускати такі додатки як Viber і YouTube, і навіть Google Chrome. Втім, кнопкові телефони продовжують втрачати свою популярність.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple нахабно обдурила користувачів. Виявляється, захист від попадання води і пилу на iPhone може не спрацювати. У випадку, якщо ваш смартфон потоне, яблучна корпорація не буде його ремонтувати за свій рахунок, і навіть не надасть новий смартфон. Схоже, заявлені функції не працюють, так що перевіряти свій смартфон на захист вкрай не рекомендуємо.

Також Знай.uа писав, що вчені змогли надрукувати дерево на 3D-принтері. Експерти змогли скопіювати волокна дерева, і створити справжню деревину. Враховуючи екологічний стан Землі, вони зробили справжній прорив.