Компанії Shell, British Airways і Velocys хочуть побудувати перший в Європі великий завод з виробництва реактивного палива з побутових і комерційних відходів. Схоже, тепер навіть літаки стануть “зеленими”. До того ж, переробка відходів не тільки знизить забруднення атмосфери літаками, але і знизити загальну кількість сміття.

На частку авіації припадає близько 2,5% світових викидів вуглекислого газу, пише World News-Monitor. Але за прогнозами, вона буде рости в міру збільшення авіаперевезень. А як відомо, країни прагнуть обмежити викиди для уповільнення зміни клімату. Таке рішення дозволить убити двох зайців відразу.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Так, British Airways, Shell і Velocys направили місцевій владі Північно-Східному Лінкольншира заявку на дозвіл побудувати завод на їх території. Вони планують використовувати для виробництва біопалива побутовий і комерційний сміття, який в іншому випадку виявиться на звалищах або сміттєспалювальних заводах. Що стосується показників, таке паливо дозволить знизити до 70 відсотків викиду хімікатів в атмосферу.

Нагадаємо, що експерти розповіли, чим обіцяє купівля китайського iPhone за 100 доларів. Звичайно, такі смартфони все ще користуються величезною популярністю. І хоча зовні вони практично нічим не відрізняються, всередині працює телефон з досконалою іншої ОС. До того, для таких смартфонів абсолютно немає гарантій, а виробник може спокійно завантажити шкідливий код прямо з заводу, і користувач про це навіть не дізнається.

Як повідомляв Знай.uа компанія Meizu готує унікальний смартфон 16s Pro, який знищить своїх конкурентів. Судячи з витоками, гаджет отримає топовий процесор, а також потужну камеру. Повідомляється, що чекати виходу смартфона залишилося зовсім небагато. Гаджет покажуть вже 28 серпня цього року.

Також Знай.uа писав, що інсайдер назвав дату виходу легендарної Sony PlayStation 5.