Компанія Wandera, яка займається безпекою стільникового зв'язку, вирішила перевірити, насправді розмови прослуховуються через смартфони чи ні.

Фахівці з кібербезпеки з Wandera повторили в інтернеті ряд таких експериментів і не виявили жодних свідчень того, що мобільні пристрої чи програми таємно прослуховувалися.

У минулому році чолі Facebook Марку Цукербергу це питання поставили на слуханнях в американському сенаті, і він категорично заперечував факт прослуховування. При цьому багато хто підозрює, що за ними все ж стежать і довіри до компаніям-гігантам стає все менше.

Співзасновник і виконавчий директор Wandera Элдар Таві впевнений в тому, що ніякої секретної передачі скільки-небудь значущих обсягів даних не відбувається.

Популярні новини зараз

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Показати ще

"Я готовий підписатися під результатами цього дослідження і заявити, що ми не виявили ніяких свідоцтв прослушки на тестованих платформах. Це, звичайно, може відбуватися невідомим нам шляхом, але це вкрай малоймовірно", - повідомив він.

Крім того, в червні 2019 року вчені з Північно-східного університету в Массачусетсі перевірили 17 тис. мобільних додатків Android по всьому світу.

Ніякої прослушки вони не виявили, однак з'ясували, що деякі маленькі програми відсилали третій стороні скріншоти і навіть короткі відео з телефонів користувачів. З'ясувалося, що це робилося в інтересах не рекламодавців, а програмних розробників.

Нагадаємо, експерти розповіли, як Facebook, Microsoft і Google шпигують за користувачами.

Як повідомляв Знай. ua, Siri від Apple підслуховує розмови.

Також Знай. ua писав, що Google нарешті визнала те, про що здогадувалися мільйони.