Завдяки новітнім технологіям у сфері науки, NASА досліджували можливість, що Венера була заселена 700 мільйонів років тому. Вчені, які працюють в Інституті космічних наук Годдарда утвержают, що на Венері була рідка вода тривалий час. Приблизно, протягом двох-трьох мільярдів років. Втім, що ж сталося з живими організмами, якщо вони там взагалі були, інформації немає. Можливо, разом з водою вони знаходяться під поверхнею планети.

Про це повідомляється Politeka.

Незважаючи на те, що на Венера в даний час малопридатна для життя, на це вказують сірчанокислотні дощі та атмосфера, яка на 96,5 відсотків складається з вуглекислого газу, коли вона могла мати живі організми на поверхні.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Настя Каменських зізналася в любові до дівчат, поки Потапа немає поруч

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Зазначимо, що середня температура на Венері - 462 градуси за Цельсієм, що точно не придатні умови для життя організмів. Проте, вчені упевнені, що раніше на цій планеті був мілководний океан, в якому могла сформуватися життя.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.