Компанія Boston Dynamics оголосила про готовність до комерційного випуску свого знаменитого роботизованого пса Spot, раніше відомого як SpotMini. Робот вже надійшов у продаж, проте є ряд нюансів. Схоже, тепер роботи зможуть тісно співпрацювати з людьми, або ж виконувати якусь рутинну роботу.

Ще в червні компанія Boston Dynamics почала говорити про готовність до старту продажів робота Spot, а тепер вона оголосила, що вже стала розсилати його першим покупцям. Творці відзначають, що робот здатний самостійно вставати в разі падіння, і навіть балансувати в екстремальних умовах.

Робот вміє пересуватися в повністю автономному режимі, так і з допомогою оператора, який використовує для керування спеціальний пульт, зовні нагадує ігрову консоль.

Втім, компанія категорично проти використання робота у військових цілях.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.