LG подала скаргу на Samsung, а приводом для ініціювання позову стало те, що остання нібито “перебільшує, вводить в оману” і порушує право споживачів на правдиву інформацію. Схоже, між головними конкурентами на ринку телевізорів назріває скандал.

За скаргою LG, Samsung не встановлює у своїх телевізорах справжні QLED-панелі, створені з використанням світлодіодів з квантовими точками. Насправді компанія встановлює рідкокристалічні дисплеї з мінімумом квантових точок, а їх кількість не відповідає технічним стандартам, які пред'являються до QLED-екрану. Це означає, що компанія продає телевізори з іншою технологією, причому по досить великій ціні.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Samsung відкидає звинувачення LG і заявляє про те, що в дні, коли існують проблеми на внутрішньому і міжнародному ринках, грубі спори можуть викликати плутанину між споживачами та учасниками ринку. Вона готова зустрітися з LG в суді заради вирішення конфлікту.

Подивимося, чим же насправді закінчиться цей гучний скандал.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.