Аерокосмічне управління США показало візуалізацію чорної діри, по якій наочно видно, як гравітація цього космічного об'єкта спотворює те, що ми бачимо, "немов у карнавальному дзеркалі". Візуалізація моделює "зовнішній вигляд" чорної діри з тонким розігрітим аккреційним диском від падаючого до неї речовини. Звичайно, виглядає це все дуже навіть круто. Однак, якщо врахувати, що чорна діра здатна знищити Чумацький Шлях - це космічне тіло вважається найнебезпечнішим у Всесвіті.

Жахлива гравітація чорної діри спотворює світло, що випускається різними областями диска, з-за чого виходить деформований вигляд об'єкта і його оточення. До того ж, різна швидкість обертання космічних тіл навколо чорної діри і створює чорні і білі смуги.

View this post on Instagram

Black Hole Approach . . Bending mind and spacetime with redshift and c4d. . . . . . . This animation shows how counter intuitive a black hole approach proberbly looks like due to the strong gravitational lensing. The redshift in light occurs where where light is travelling away from the observer and the blueshift where its coming towards. The accretian disk consists mainly of plasma and last pieces of very hot matter. This animation is so to say slow motion as it would actually move close to the speed of light. What a place! #blackhole #ehtblackhole #space #spacetime #c4d #cinema4d #cinema4dart #redshift3d #redshift #astrophysics #plasma #gravitationallensing #pbsspacetime #maxon #mdcommunity #artspotted #cgi #3dart #animation #motiondesign #cgianimation #spacevisuals

A post shared by Michael José Biebl (@beachmobjellies) on

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.