Вчені з NASA опублікували візуалізацію чорної діри, показавши, як гравітаційне поле спотворює її зовнішній вигляд для спостерігача.

Фахівці продемонстрували, як рух газу впливає на сприйняття чорної діри спостерігачем. Так, здається, що ліва частина зображення яскравіша за праву. Асиметрія, за словами вчених, зникає, якщо дивитися на фото по центру.

Астрофізик Джеремі Шніттман відзначив, що дане відкриття допомагає зрозуміти теорію Ейнштейна про те, що гравітація "обволікає тканину простору і часу".

Нагадаємо, що 10 квітня вченим вперше вдалося зробити фото чорної діри. Вони зняли "тінь" діри завдяки восьми телескопів, розташованих в різних частинах світу.

Популярні новини зараз
Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нагадаємо, українців попередили про найстрашнішу загрозу для людства.

Раніше Знай.ua повідомляв, вчені NASA здивували користувачів мережі сміливою заявою.

Також Знай.ua писав, за Сатурном виявили ворота в інший світ, Земля приречена.