Китайська соціальна мережа TikTok піддає цензурі відеоролики, в яких згадується площа Тяньаньмень, незалежність Тибету або заборонена релігійна група Фалуньгун, повідомляє The Guardian.

У документах йдеться, що компанія ByteDance (власник TikTok) з допомогою програми просуває цілі зовнішньої політики Китаю за кордоном.

Значна частина порушення, що стосуються політики Китаю, потрапляє під розпалювання ненависті. TikTok бачить неугодні публікації в контексті і фіксує їх відразу.

В документі оприлюднили список 20 іноземних лідерів чи державних діячів, чиї імена заборонен. До них віднесли північнокорейських керівників Кім Чен Іра, Кім Ір Сена і Кім Чен Ина, індійського політика Махатму Ганді, американських президентів Дональда Трампа і Барака Обаму, японського прем'єра Сіндзо Абе, південнокорейського президента Пак Кин Хі, президента Індонезії Джок Видодо і індійського прем'єра Нарендра Моді.

Заборонений матеріал ділять на 2 категорії. Публікації з першою з них видаляються адміністраторами соціальної мережі і можуть спричинити за собою блокування користувача.

Співробітники ByteDance розповіли, що ці правила застаріли і користуються наразі новим підходом.

Число користувачів TikTok у світі перевищує 500 млн, 40% з них - молодше 18 років. Використовувати TikTok можу тільки особи старше 13 років.

Нагадаємо, Facebook залишить користувачів без "лайків": коли запустять нову функцію.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам.